مهرداد سلطانی به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان منصوب شد (ایرنا)

مهرداد سلطانی به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان منصوب شد (ایرنا)
زنجان - ایرنا - با صدور حکمی از سوی وزیر کشور با پیشنهاد استاندار زنجان، مهرداد سلطانی به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان منصوب شد.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به پیشنهاد استاندار زنجان و تائید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، مهرداد سلطانی را به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان برگزید.
در این حکم آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار زنجان و تایید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان منصوب می نمایم.
ایجاد هماهنگی در زمینه های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاه های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران دستگاه ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای 'مدظله العالی' از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
مهرداد سلطانی که پیش از این معاون شهردار زنجان بوده است، مسئولیت هایی همچون عضویت در هیات علمی گروه معماری دانشگاه زنجان، مسئول طراحی مجموعه مذهبی و مصلای ماهنشان و تهیه طرح احیای سر در مسجد جامع و بدنه تاریخی خیابان امام زنجان را در کارنامه کاری خود دارد.
پیش از این جواد رحمتی عهده دار پست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان بود.
8068
دریافت و انتشار: اسماعیل جهانبخش
منبع : ایرنا