معاون استاندار گیلان: آینده کشور متعلق به جوانان و بانوان است (ایرنا)

معاون استاندار گیلان: آینده کشور متعلق به جوانان و بانوان است (ایرنا)
رشت - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: آینده کشور متعلق به جوانان و بانوان است و باید زمینه های لازم برای توانمندسازی آنان فراهم شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا علی اصغر جمشیدنژاد روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: مشارکت همه جانبه مردم در عرصه های مختلف برای سرعت بخشیدن به قطار توسعه گیلان ضرورت دارد.
وی با تاکید برلزوم توجه ویژه به سرمایه های اجتماعی افزود: موفقیت در صورتی به دست می آید که همکاری های موثر و مفیدی بین دولت ، نهادها و مردم وجود داشته باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان خاطرنشان کرد: موفقیت ها در همه حوزه ها با تعامل متقابل و توجه هرچه بیشتر به مشارکت مردم محقق می شود.
جمشیدنژاد استفاده از بانوان و جوانان در عرصه های مختلف را نیازمند تعریف راهکاری مناسبت دانست و تصریح کرد: آینده کشور از آن جوانان و بانوان است و باید با فراهم سازی زمینه های لازم برای توانمند سازی آنها بتوانیم در بخش های مورد نیاز از وجود آنها بهره مند شویم .
وی تاکید کرد: تحقق امنیت پایدار در گرو افزایش مشارکت مردمی است و باید از آن نهایت بهره مندی را داشته باشیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا امروز در جلسه شورای اداری استان علی اصغر جمشیدنژاد به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان معرفی و حکم انتصاب او، به وی اعطا شد.
خبرنگار:رضااکبری**انتشار:کبیری
7471/2007
منبع : ایرنا