شیخ همام حمودی: انقلاب ایران باعث شد اسرائیل با ترس بخوابد (ایسنا)

شیخ همام حمودی: انقلاب ایران باعث شد اسرائیل با ترس بخوابد (ایسنا)
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران باعث شد تا اسرائیل با ترس بخوابد، این انقلاب را یک معجزه توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه الاتجاه پرس، شیخ همام حمودی، رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در حاشیه مراسم سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران که سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد آن را برگزار کرده بود، با اشاره به عمق روابط ایران و عراق گفت: انقلاب اسلامی ایران در آن شرایط که جهان در برابر ابرقدرتها خاضع بود، یک معجزه است.

وی با بیان اینکه انقلاب ایران باعث شد رژیم صهیونیستی با ترس بخوابد، افزود: انقلاب اسلامی ایران با رهبری عالمانه پیروز شد و با اعتماد بر ملت علیرغم تحریم توانست تداوم یابد و در تمام زمینه‌های پیشرفت کند و یک الگوی برای تمام ملت‌هایی که خواهان آزادی و کرامت و مخالف استکبار و سلطه‌گری‌اند، تبدیل شد.

شیخ حمودی با بیان اینکه 3000 دانشجوی عراقی در ایران مشغول تحصیل هستند و ایران به عراق گاز و برق می دهد و در مبارزه با داعش از عراق حمایت تسلیحاتی و مستشاری کرد، گفت: روابط ایران و عراق به دلیل مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت عراق به منظور دادن آزادی به آن و تقویت نظام دموکراتیک و تقویت وحدت و خارج کردن آن از اشغالگری بسیار متمایز است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا