برخی با طرح شایعه تغییر استاندار در پی ایجاد تنش هستند/ درویش امیری عملکرد موفقی دارد (ایرنا)

برخی با طرح شایعه تغییر استاندار در پی ایجاد تنش هستند/ درویش امیری عملکرد موفقی دارد (ایرنا)
زنجان – ایرنا – نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: بنظر می رسد عده ای از آرامش حاکم بر استان و روند رو به جلوی مسائل ناراحت هستند و با طرح شایعه های بی اساسی مانند تغییر استاندار، قصد ایجاد تنش دارند.
احمد بیگدلی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در زمان حاضر اتحاد و انسجام مجمع نمایندگان استان و همراهی و هماهنگی مسئولان و مدیران، خیرات و برکاتی برای استان ایجاد کرده ولی گویا منافع عده ای از این ناحیه در خطر افتاده است.
وی پیرامون انعکاس خبر برخی رسانه ها در خصوص معرفی چند گزینه برای استانداری زنجان، تصریح کرد: اصلا به هیچ وجه موضوع تغییر استاندار مطرح نشده که بخواهد گزینه یا گزینه هایی طرح شود.
بیگدلی اظهار کرد: روال بر این است که در معرفی استاندار، از طریق وزارت کشور مجمع نمایندگان آن استان نیز مورد مشورت قرار می گیرند ولی در زمان حاضر هیچ بحثی پیرامون تغییر مدیریت در استان زنجان طرح نشده است.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد دوریش امیری، استاندار زنجان نیز گفت: عملکرد هر مسئولی را باید با توجه به میزان اختیارات و اعتباراتی که از آن برخوردار است مورد ارزبابی قرار داد که از این حیث عملکرد مهندس درویش امیری طی مدتی که عهده دار مسئولیت استاندازی زنجان شده است، قابل قبول و موفق است.
به گزارش ایرنا، مهندس اسدالله دوریش امیری به مدت 18 ماه است که مسئولیت استانداری استان زنجان را بر عهده دارد.
در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر تغییر استاندار زنجان در برخی رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده بود.
7312/8068
خبرنگار: حسن اکبری** انتشار دهنده: اسماعیل جهانبخش
منبع : ایرنا